מגוון מתנות מחכות לכם בקנייה באתר!
משלוחים חינם מעל 599 ש"ח

תקנון אתר בר פרודקטס

תקנון אתר אתר Www.www.barproducts.co.il (להלן: “האתר”) שבבעלות אלעד אללוף (להלן: “בר פרודקטס”), הינו האתר הרשמי של בר פרודקטס הפתוח לציבור הגולשים לצפייה בקטלוג המוצרים, ליצור קשר מול בר פרודקטס ולבצע רכישת מוצרים אותם מציעה בר פרודקטס למכירה באתר.
הרוכשים והמעוניינים לבצע רכישת שירותים באתר והגולשים באתר מצהירים וכן מתחייבים כי הם מודעים לתקנון האתר הזה וכן מסכימים להוראותיו וכן לא תהיה להם או לבא כוחם כל טענה או תביעה בעקיפין ו/או במישרין , כנגד האתר, בעליו, מנהליו, מפעיליו לרבות באי כוחם.
ההוראות בתקנון זה חלים לגבי כל שימוש  לרבות רכישה שיעשו על ידכם באתר, ויהיו בסיס משפטי לכל דין ודברים בינכם לבין בר פרודקטס.
עקב כך, הנכם מתבקשים לקרוא בעיון תקנון זה ובמלואו.
לכן אם אין אתם מסכימים לתנאי כל שהו מתנאיו של תקנון אתר זהה, הנכם מתחייבים שלא לעשות שימוש באתר, כלל. בכל מצב שבו עושים שימוש בתקנון זה בלשון רבים, הכוונה גם ליחיד, זכר וכן נקבה.

בקניה באתר

בר פרודקטס מאפשרת לבצע רכישות מוצרים והשירותים באתר, בדרך נוחה ומהירה.
בכדי להזמין שירות או מוצר על הרוכשים להחזיק ברשותם ובבעלותם כרטיס אשראי בתוקף מאחת מחברות האשראי.
בנוסף, על הגולשים להיות בעלי כתובת דואר אלקטרוני.
תנאי מוקדם עבור אישור הרכישה באתר הינו קבלת אישור מאת חברת האשראי עבור עסקת הרכישה שאותה ביצע ועליה התחייב הרוכש.
בתהליך הקניה יש קודם לבחור מוצר וכן יש לעדכן את הפרטים האישיים הכוללים שם, כתובת מייל, מספר טלפון, כתובת, וכן מספר כרטיס אשראי.

שימוש בפרטים אישיים כוזבים לרבות  שימוש בכרטיס אשראי גנוב מהווים עבירה פלילית, וכנגד אלה יינקטו הליכים משפטיים, כולל תביעות נזיקין כנגד נזקים לאתר או לבעליו ו/או כל צד שלישי על פי שיקול דעתנו.

קניין רוחני – זכויות

תקנון אתר / כל מידעים באתר זה מוגנים בזכויות יוצרים בבעלותו של אלעד אללוףכל הזכויות אשר באתר וזה כולל זכויות יוצרים וכן זכויות קניין רוחני נוספות או אחרות הינן בבעלותו המלאה וכן הבלעדית של אלעד אללוף.

העימוד העיצוב של האתר וכן אלמנטים המוגנים בסימן מסחר וכן בזכויות יוצרים כולל חוקים אחרים ואין לחקות אותם או להעתיק, במלואם או בחלקם.
אין לשכפל, למכור להפיק מחדש, להעתיק, למכור מחדש, למסור לבקר או לנצל בכל דרך אחרת חלקים מהאתר או כולו, כולל הגרפיקה, הלוגו, או הדימויים.
עבור כל מטרה מסחרית, זאת למעט במצב בו ניתנה רשות מפורשת על פי תנאי שימוש בתקנון או לחלופין ניתן אישור מפורש על ידי  
אלעד אללוף, מראש. משתמש שלא קיבל אישור מפורש אינו רשאי לעשות שימוש במסגרות על מנת לכלול כל סימן מסחר, לוגו או מידע קנייני אחר (לרבות טקסט, דימויים, טפסים או עיצוב עמוד), ללא הסכמתו של אלעד אללוף.

כתב ויתור

למרות  שבעליו של האתר מר אלעד אללוף ניסה להציג מידע מדויק באתר כשירות עבור משתמשי האתר.
אלעד אללוף
 אינו נוטל על עצמו כל אחריות למידת הדיוק ו/או השלמות של המידע שפורסם באתר זה. 

אלעד אללוף אינו נוטל על עצמו כל חבות לחלופין אחריות כלפי שום משתמש או צד שלישי ביחס למידע שאינו מדויק, שגיאות כתיב או שגיאות אחרות או השמטות בתוכן האתר.
אלעד אללוף
 רשאי לשנות את התוכניות או המוצרים המוזכרים באתר בכל עת וזאת ללא הודעה מראש.

מדיניות החזרת מוצרים

 אנו צוות אתר בר פרודקטס מעוניינים שתפיקו תועלת מהמוצרים והשירותים באתר ותשובו לרכוש עוד מוצרים ואספקת בר איכותיים. אך אם מכל סיבה שהיא אינכם מרוצים.
יש באפשרותכם להחזיר את המוצרים אלינו, 14 יום מרגע מקבלתם כשהם ארוזים ושלמים.
את כספכם תקבלו על פי תקנות ומדיניות הגנת הצרכן תוך קיזוז דמי משלוח ו/או ביול מכל סוג.

מוצרים אשר עברו חריטה בלייזר לא יהיה ניתן לקבל החזר של כסף או זיכוי בחנות שלנו.

אלעד אללוף

054-4867114

תודה

0
    0
    עגלת קניות
    העגלה ריקהחזרו לחנות
    דילוג לתוכן