מגוון מתנות מחכות לכם בקנייה באתר!
משלוחים חינם מעל 599 ש"ח

ציוד לקוקטיילים לרכישה אונליין

ציוד לקוקטיילים לרכישה און ליין

ג'יגר

כאשר אנחנו מחפשים לקנות ציוד להכנת קוקטיילים חשוב לזכור שיש המון סוגים שונים של מוצרים מכל קטגוריה ולכן מומלץ להתחיל ברכישה של מספר פריטים בודדים כדי להבין במה מדובר. 

אנו ממליצים לא להתפשר על איכות ורמת המוצרים כמו שלא נתפשר על איכות האלכוהול. 

שמדברים על קוקטיילים הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו יהיה שייקר, כולנו זוכרים את הסרט ״קוקטייל״ שבו תום קרוז משחק תפקיד של ברמן שמעיף בקבוקים ושייקים באוויר. 

בקטגורית השייקרים יש מבחר ענק, ולכל אחד מהם יש את היכולות שלו ! 

אביזרים להכנת קוקטיילים לברמנים

השייקר הנפוץ ביותר בעולם הוא שייקר טין טין, השייקר מחולק לשני חלקים כאשר החלק הראשון הוא בשביל המזיגה והחלק השני בשביל לסגור את החלק הראשון ולשקשק מבלי שהנוזל יצא או ישפך לבחוץ. 

יש שייקרים בעלי שלושה חלקים שהחלק הנוסף הוא המסננת, תפקיד הסינון הוא אחד החשובים ! 

יש לא מעט קוקטיילים שדורשים סינון, היום בעולם הקוקטיילים יש מבחר סוגים של מסננות בר כאשר ההבדל העיקרי בניהם  יהיה אחוזי הצפיפות. 

כדי ליצור את הקוקטייל המדויק נשתמש במסננת הנכונה והמתאימה .

גם בקטגורית כוסות המדידה (ג׳יגר) יש מבחר של סוגים וגדלים שונים .ישנם ג׳יגרים במידות של 15/30, 25/50, 30/60, 60/90 מ״ל.  

כל קוקטייל והמנה של הנוזל שלו !מומלץ תמיד לנסות ולמזוג יותר אבל חשוב לזכור שמכינים קוקטייל מוכר מומלץ להיצמד למרכיבים בצורה מושלמת בשביל לקבל את הטעם האמיתי שכולם מדברים עליו. 

כאשר מוזגים את הנוזל בצורה ישירה לכוס עירבוב ( mixing glass) משתמשים בכפית בר בשביל לערבב את הנוזל, יש מבחר סוגים של כפיות בר בגדלים שונים אחד מהשני, ניתן להזמין היום כפיות בגדלים של 20ס״מ ועד 50ס״מ, לכפיות יש צורת אחיזה נוחה .ישנם גם כפיות שבצד השני יהיה מזלג.

Facebook
WhatsApp
Pinterest
0
    0
    עגלת קניות
    העגלה ריקהחזרו לחנות
    דילוג לתוכן