ציוד לברמנים להכנת קוקטיילים בבית או בבר

טוב, אז שמדברים על ציוד בר צריך לזכור שיש המון סוגים שונים של מוצרים, לכל מוצר יש את המשמעות שלו בהכנת קוקטיילים טעימים ומיוחדים.

דרך השייקר אנחנו מחברים את כל הטעמים ויוצרים טעם אחד מיוחד.
בקטגורית השייקרים יש המון סוגים שונים של שייקרים למשל- שייקר טין טין אשר מורכב משני חלקים והוא השייקר הפופולרי ביותר בעולם. שייקר פופולרי נוסף הוא שייקר קובלר בעל שלושה חלקים אשר כל חלק יש תפקיד אחר:
חלק ראשון-למזיגה, חלק שני-מסננת,חלק שלישי-פקק אשר משמש לאטימת השייקר .

בקטגורית הג׳יגרים יש מבחר של סוגים לא קטן !
תפקיד הג׳יגר הוא למדוד לנו את כמות הנוזל ברמת דיוק מוחלטת, יש ג׳יגרים בגדלים שונים לפי צורך הברמן/המיקסולג. ניתן למצוא את המידות הבאות : 15/30-25/50-30/60-60/90 מ״ל.
ישנם שני סוגים של ג׳יגרים פופולריים ביותר:  –  הראשון הוא ג׳יגר מר סליים  –  והשני הוא ג׳יגר יפני.
בסופו של דבר כל אחד בוחר את הג׳יגר שלו מהמידה ועד נוחות האחיזה ביד.

בקטגורית המסננות גם יש לא מעט סוגים שונים שלכל אחד ואחד מהם יש את היכולות שלומסננת ג׳ולפמסננת הות׳ורן,יש גם מסננות שמגיעות כחלק מובנה על השייקרתפקיד הסינון מאוד חשובלכל מסננת יש אחוז צפיפות וקטן ועד גדול מסינון של קרח ועד סינון של פירות.

בקטגורית כפיות בר אפשר למצוא מבחר גדול של סוגים שונים ובגדלים לא שגרתיים, יש כפיות שמגיעות לאורך של 45ס״מ, יש כפיות בר שמגיעות עם צד אחד של כפית וצד שני של מזלג וגם אותם אפשר למצוא בכל הגדלים.
דבר נוסף שחשוב לציין זה שניתן להזמין את כל ציוד בר בצבעים שונים כאשר לכל צבע יש את הייחודיות שלו. ניתן להזמין בצבעים של זהב,ברונזה וכסף את רוב המוצרים לברמנים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

0
דילוג לתוכן