מגוון מתנות מחכות לכם בקנייה באתר!
משלוחים חינם מעל 599 ש"ח

מיתוג בלייזר

מיתוג בלייזר

חלק מתחומי ההתמחות שלנו הם בין היתר מיתוג מוצרים לפני בחירת הלקוח, בעיצוב אישי על ידי חריטה בלייזר. ניתן לחרוט את לוגו החברה או כל כיתוב אחר, תמונה, מיספור , קדמ״ים לארועים ומסיבות  וחריטה בהקדשה אישית .

מגוון רחב של אפשרויות חריטה בלייזר

מגוון רחב של אפשרויות אשר ניתן לחרוט עליהם, כגון :
מצתים, שרשראות, טבעות, עטים, בקבוקי פלסטיק, כוסות פלסטיק, מחזיקי מפתחות וכל חריטה אשר תידרש ע״י הלקוח.
מיתוג מוצרים הוא כלי חשוב לקידום כל עסק /חברה.
חברות אשר מעוניינות להיחשף לקהל רב יותר של אנשים, ולפרסם את עצמם בקלות במהירות ובסטייל.

חריטה בלייזר היא חריטה לצמיתות

חריטה בלייזר היא חריטה ברורה, נקייה מאוד והיא נשארת לצמיתות. ניתן לבצע חריטה בלייזר על מוצרים עגולים ע״י מיכשור מיקצועי ומתקדם. עלויות החריטה משתנות בהתאם לגודל החריטה . חריטה על מוצרים מומלצת מכיון שהיא נשארת על המוצר שלכם ולאניתן להוריד אותה. ישנם המון מוצרים אשר עוברים מיד ליד והחריטה על מוצרים אלו נחשפת להמון אנשים בפרק זמן קצר. מיתוג מוצרים מצמצם את אחוזי הגנבות של מוצרים השייכים לעסק מסויים ברגע שבעל עסק ממתג את המוצרים שלו בלוגו שלו הם פחות נעלמים וגניבים. החריטה על המוצרים שלכם היא משתלמת לתווך הרחוק ואפילו הכרחית .

מיתוג נכון וחכם נמצא בפרטים הקטנים

חברות רבות מאמינות ביכולת לתת מתנה לעובד עם הקדשה אישית ומיתוג החברה . עם מגוון הפתרונות שלנו המוצרים נחשפים לקהל רב ובכך החשיבה והמודעות אינטנסיבית, גדולה יותר ומוכיחה את הישגיה. עסקים חדשים אשר ממתגים את המוצרים בפתיחת העסק יוצרים באז וחשיפה לקהל רב יותר של אנשים. מותג חזק הממתג את עצמו עם המוצרים הנכונים ישאר בתודעה של הלקוח למשך זמן רב. מומלץ למתג מוצרים גדולים הנראים לאין וכן גם מוצרים קטנים יותראשר ניתן להכניס כיס למשל מצית.  כיום כל בית עסק ממתג את עצמו. השאלה הנשאלת היא באיזו צורההוא ממתג את עצמו ועל אילו מוצרים או מתנות.
שייקר וג׳יגר בעיצוב ייחודי של ראש אריה

ניתן לחרוט על כל המוצרים הנמצאים באתר

ישנם מגוון רעיונות לשלל בתי עסק לפתרון המיתוג בחריטה בלייזר. חשוב לציין שגם בלייזר יש רמות גימור שונות ויש צורך בהתאמה שלסוג הלייזר למוצר. על ידי כך בוחרים את החריטה המתאימה ביותרללקוח מבחינת ויזואליות מרקמים צבעים ומיקום נכון. אפקט החריטה בלייזר הוא מידי. כמו שחשיבות המיתוג חשובה לכם לנו היא חשובה יותר בשביל זה אנחנו פה. ישנו מבחר גדול של מוצרים זמינים באתר לרכישה וחריטה מיידית. לתוצאות הטובות ביותר לחריטה בלייזר מומלץ לשלוח את הלוגו לאימייל שלנו בקובץ מקורי ע״י הגרפיקאי שלכם.
Facebook
WhatsApp
Pinterest
0
    0
    עגלת קניות
    העגלה ריקהחזרו לחנות
    דילוג לתוכן